z II Niedzieli Wielkiego Postu
- 17.03.2019 r.

1. Msze św. w tym tygodniu w dni powszednie w poniedziałek i w środę o godz. 7.00, w pozostałe dni o godz. 17.00.

2. We wtorek przypada Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP.

3. W niedzielę po sumie w kościele śpiewana Droga Krzyżowa, którą prowadzą mężczyźni. O godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Składka przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu.

4. W tym roku po raz dziesiąty wiele tysięcy wiernych podejmuje trud nocnej wędrówki połączonej z rozważaniem męki Chrystusa. Ekstremalna Droga Krzyżowa jest szczególną inicjatywą pozwalająca oderwać się od codziennych spraw, w ciszy i samotności rozmawiać z Bogiem. W naszym dekanacie w tym roku powstał Rejon Ekstremalnej Drogi Krzyżowej, który proponuje do przejścia dwie trasy: Pierwsza z nich – MB Sędziszowskiej – 40 km, druga bł. Ks. Romana Sitko – 52 km. Obydwie trasy rozpoczynają się w Sędziszowie Młp. 5 kwietnia mszą św. o godz. 19:00. Spotkanie informacyjne odbędzie się w następną niedzielę 24 marca o godz. 18:50 – po mszy św. wieczornej w naszym kościele. Bliższe informacje na temat tej formy Drogi krzyżowej tutaj.

5. Komunikaty Kurii na II Niedzielę Wielkiego Postu dostępne
    tutaj.

6. Istnieje możliwość przekazania 1% podatku na potrzebujących w Diecezji Rzeszowskiej. Szczegóły tutaj.