z I Niedzieli Wielkiego Postu
- 21.02.2021 r.

1. Msze św. w tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i czwartek o godz. 7:00, w pozostałe dni o godz. 17:00.

2. W poniedziałek Święto Katedry św. Piotra i Pawła.

3. W piątek o godz. 17:00 Droga Krzyżowa. Prowadzi klasy VII Szkoły Podstawowej. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można zyskać odpust zupełny. Następne Drogi Krzyżowe w piątki prowadzić będą: Ministranci, DSM, Młodzież starsza, Akcja Katolicka.

4. W przyszłą niedzielę po sumie śpiewana Droga Krzyżowa.
    O godz. 15:00 Gorzkie Żale i Msza św.
    Po Mszach św. zbiorka do puszek na misje.

5. Wójt Gminy Iwierzyce przypomina rolnikom, że w dniu 1 marca 2021 r. upływa ostateczny termin składania wniosków o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej. Do wniosku należy dołączyć faktury VAT stanowiące dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 1 sierpnia do 31 stycznia 2021 r. Jak dotychczas wnioski powinno się składać w Urzędzie Gminy w Iwierzycach, pokój 6.

6. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Bystrzycy ogłasza zapisy dzieci do grup przedszkolnych i pierwszej klasy na rok szkolny 2021/22. Zapisu można dokonać w szkole codziennie od 22 lutego 2021 r. do 12.03.2021 r. w sekretariacie szkoły oraz u pań przedszkolanek.

7. Program Roku św. Józefa w Diecezji Rzeszowskiej można przeczytać tutaj.

8. Komunikaty Kurii oraz aktualne wytyczne związane z pandemią dostępne są tu i tutaj.