Ogłoszenia parafialne
z XII Niedzieli Zwykłej
- 21.06.2026 r.
-
Msze św. w tym tygodniu w poniedziałek i czwartek o godz. 07:00, w piątek dodatkowa Msza św. na zakończenie Roku Szkolnegoo godz. 08:00. w pozostałe dni o godz. 18:00. Po Mszach św. Nabożeństwa Czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
-
W sobotę 27 czerwca po wieczornej Mszy św. comiesięczny Różaniec za Ojczyznę. Przewodniczyć będzie Róża Walerii Pięta.
-
W przyszłą niedzielę Msze św. o godz. 8:00, 11:00 i 15:00.
-
List ks. Bpa na temat przygotowania peregrynacji obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej można przeczytać
tutaj.
Ostatnie takie nawiedzenie naszej parafii miało miejsce 03 maja 2002 roku.
-
Dziękuję za przygotowanie Jubileuszu 50-lecia kapłaństwa ks. Mariana Pazdana.
-
Zbliża się 46. Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę. Odbędzie się ona w dniach 6 – 11 sierpnia. Tradycyjnie, w grupie św. o. Pio pielgrzymują z braćmi kapucynami bracia i siostry z Sędziszowa Młp. i okolic. Spotkanie organizacyjne przed tegoroczną pielgrzymką odbędzie się w Klasztorze Kapucynów w Sędziszowie Młp., w niedzielę 21 czerwca o godz. 18:00. Wszystkich pragnących pielgrzymować zaprasza br. Łukasz Stec.
-
Komunikaty Kurii z XII Niedzieli Zwykłej dostępne są
tutaj.