z XXIV Niedzieli Zwykłej
- 12.09.2021 r.

1. Msze św. w tym tygodniu we wtorek i czwartek o godz. 7:00, w pozostałe dni o godz. 18:00.

2. W poniedziałek po Mszy św. Nabożeństwo Fatimskie, które prowadzi DSM. Zachęcam wszystkich do uczestnictwa.

3. We wtorek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

4. W piątek po Mszy św. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, które prowadzi młodzież. Zachęcam wszystkich do uczestnictwa.

5. W sobotę Święto św. Stanisława Kostki.

6. W przyszłą niedzielę Msze św. o godz. 8:00, 11:00 i 15:00.
    Po Mszach św. nowenna ku czci patronów diecezji.
    Składka do puszek na Radio VIA.
    Po Mszy św. o godz. 8:00 spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.

7. Sołtys wsi Bystrzyca zawiadamia, że inkaso III raty zobowiązań pieniężnych odbędzie się w dniu 18.09.2021 r. (w sobotę) w godzinach od 8:00 do 14:00 w lokalu Szkoły Podstawowej w Bystrzycy. Prosi się o dotrzymanie terminu wpłat. Proszę o zachwanie reżimu sanitarnego.

8. Sołtys wsi Wiśniowa zawiadamia, że inkaso III raty zobowiązań pieniężnych odbędzie się w dniu 15.09.2021 r. (w środę) w godzinach od 8:00 do 14:00 w lokalu Domu Strażaka. Prosi się o dotrzymanie terminu. Proszę o zachwanie reżimu sanitarnego.

9. Program Roku św. Józefa w Diecezji Rzeszowskiej można przeczytać tutaj.

10. Komunikaty Kurii oraz aktualne wytyczne związane z pandemią dostępne są tu i tutaj.