z V Niedzieli Wielkanocnej
- 28.04.2024 r.

1. Msze święte w tym tygodniu w poniedziałek i we wtorek o godz. 7:00, w pozostałe dni o godzinie 18:00.

2. W środę rozpoczęcie Nabożeństw Majowych. Zachęcam do uczestnictwa w kościele oraz przy kapliczkach.

3. W środę o godz. 16:00 próba generalna przed I Komunią św.

4. We czwartek Święto Flagi Narodowej. Proszę wywiesić flagi.

5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela maja. Zachęcam wszystkich do Spowiedzi i Komunii św.
    Do sakramentu Pokuty można przystąpić przed każdą Mszą św.

6. W piątek Uroczystość MB Królowej Polski. Msze św. o godz. 8:00, 11:00 i 15:00.
    Po Mszy św.o godz. 15:00 Nabożeństwo Majowe, a po nim próba dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców.
    W Nockowej o godz. 11:00 Msza św.w intencji Ojczyzny i Strażaków.
    Nie obowiązuje wstrzemięźliwośc od pokarmów mięsnych.

7. W sobotę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej w duchu wynagrodzenia za grzechy, którą prowadzi Zespół Akcji Katolickiej. Zachęcam wszystkich do udziału, szczególnie członków Róż Różańcowych.

8. W sobotę od godz. 8:00 Spowiedź przed I Komunią św. dla dzieci z klasy III SP i ich rodzin.

9. W przyszłą niedzielę Msze św. o godz. 8:00, 11:00 i 15:00.
    W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11:00 I Komunia Święta.
    Po Mszy św. o godz. 15:00 Nabożeństwo Majowe.
    Adoracja i zmiany Tajemnic Żywego Różańca przeniesione na następną niedzielę.

10. Komunikaty Kurii na V Niedzielę Wielkanocną dostępne są tutaj.