z I Niedzieli Adwentu
- 29.11.2020 r.

1. Msze św. roratnie w tym tygodniu w poniedziałek i we wtorek o godz. 7:00, w pozostałe dni o godz. 17:00. Pół godziny wcześniej Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. Zachęcam wszystkich, a szczególnie dzieci i młodzież do udziału.

2. W Adwencie zachęcam do trzeźwości.

3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela grudnia. Zachęcam wszystkich do Komunii św. Do sakramentu Pokuty można przystąpić przed każdą Mszą św.

4. W sobotę rozpoczyna się Triduum dla młodzieży żeńskiej przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP.

5. W sobotę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej w duchu wynagrodzenia za grzechy, którą prowadzi Zespół Akcji Katolickiej. Zachęcam wszystkich do udziału, szczególnie członków Róż Różańcowych.

6. W przyszłą niedzielę po Mszach św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja, po niej zmiany Tajemnic Żywego Różańca.

7. Jak co roku Pan Organista rozpocznie roznoszenie opłatków. W tym roku przy roznoszeniu opłatków nie będzie wchodził do domów. Proszę go życzliwie przyjąć. Kto chce może nabyc opłatki w zakrysti.

8. Prenumerata Rycerza i Rycerzyka Niepokalanej na 2021 do połowy grudnia po 60 zł.

9. Komunikaty Kurii oraz aktualne wytyczne związane z pandemią dostępne są tu i tutaj.