z VI Niedzieli Wielkanocnej
- 09.05.2021 r.

1. Msze św. w tym tygodniu o godz. 18:00, a po nich nabożeństwa majowe.

2. W poniedziałek, wtorek i środę wypadają Dni Krzyżowe przed Uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego. Modlimy się o urodzaje i błogosławieństwo w pracy. Ze względu na pandemię procesji nie będzie. W kościele odpowiednie nabożeństwo. Zachęcam do licznego udziału.

3. W czwartek nabożeństwo fatimskie, które prowadzi DSM.

4. W piątek Święto św. Macieja Apostoła.

5. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia. Msze św. o godz. 8:00, 11:00 i 15:00 połączona z Nabożeństwem Majowym.
    Po sumie spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja i VIA.
    Składka przeznaczona na Radio VIA.

6. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie I Komunii św.

7. Sołtys wsi Bystrzyca zawiadamia, że inkaso II raty zobowiązań pieniężnych odbędzie się w dniu 15.05.2021 r. (w sobotę) w godzinach od 8:00 do 14:00 w lokalu Szkoły Podstawowej w Bystrzycy. Prosi się o dotrzymanie terminu. Proszę o zachowanie reżimu sanitarnego.

8. Sołtys wsi Wiśniowa zawiadamia, że inkaso II raty zobowiązań pieniężnych odbędzie się w dniu 15.05.2021 r. (w sobotę) w godzinach od 8:00 do 14:00 w lokalu Domu Strażaka. Prosi się o dotrzymanie terminu. Proszę o zachowanie reżimu sanitarnego.

9. Program Roku św. Józefa w Diecezji Rzeszowskiej można przeczytać tutaj.

10. Komunikaty Kurii oraz aktualne wytyczne związane z pandemią dostępne są tu i tutaj.