z XXXII Niedzieli Zwykłej
- 11.11.2018 r.

1. Msze św. w tym tygodniu w poniedziałek o godz. 07.00,
    w pozostałe dni o godz. 17.00.

2. We wtorek dzień modlitw w intencji Kościoła i Ojczyzny.

3. W piątek po Mszy św. Nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego, które prowadzi młodzież. Zachęcam wszystkich
    do udziału.

4. W przyszłą niedzilę obchodzimy Światy Dzień Ubogich ustanowiony przez Ojca św. Franciszka.
    Po sumie spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja i VIA.
    O godz. 16.00 spotkanie Akcji Katolickiej.

5. W listopadzie można zyskać odpusty za zmarłych.
    W Uroczystość Wszystkich Świętych po południu i w Dzień Zaduszny wierni mogą zyskać odpust zupełny (jeden
    w danym dniu), który ofiarują za zmarłych. Warunkiem koniecznym jest najpierw wyzbycie się przywiązania
    do grzechów, nawet lekkiego, a następnie przystąpienie
    do Spowiedzi i Komunii św., pobożne nawiedzenie kościoła lub kaplicy publicznej, odmówienie tam Ojcze nasz, Wierzę
    w Boga Ojca i jakiejkolwiek modlitwy wg intencji Ojca Świętego. W listopadzie można w każdym dniu zyskiwać odpusty za Zmarłych za pobożne nawiedzenie cmentarza.
    W dniach od 1 do 8 listopada – odpust zupełny,
    w pozostałych zaś cząstkowy.

6. Komunikaty Kurii na XXXII Niedzielę Zwykłą dostępne
    tutaj.

7. Sołtys wsi Bystrzyca zawiadamia, że inkaso IV raty zobowiązań pieniężnych odbędzie się w dniu 17.11.2018 r.
    (w sobotę) w godzinach od 8.00 do 14.00 w lokalu Szkoły Podstawowej w Bystrzycy. Prosi się o dotrzymanie terminu wpłat.

8. Sołtys wsi Wiśniowa zawiadamia, że inkaso IV raty zobowiązań pieniężnych odbędzie się w dniu 17.11.2018 r.
    (w sobotę) w godzinach od 8.00 do 14.00 w lokalu Domu Strażaka. Prosi się o dotrzymanie terminu.