z II Niedzieli Adwentu
- 10.12.2017 r.

1. Msze św. roratnie w tym tygodniu w poniedziałek o godz. 7.00, w pozostałe dni o godz. 17.00. Pół godziny wcześniej Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP. Zachęcam wszystkich, a szczególnie dzieci i młodzież do udziału.

2. We wtorek spowiedź chorych po domach, zapisy w zakrystii.

3. W tym tygodniu w środę, piątek i sobotę wypadają Kwartalne Dni Modlitw (dawne suche dni) w intencji prawdziwie chrześcijańskiego życia rodzin.

4. W czwartek rozpoczęcie Nowenny do Dzieciątka Jezus.

5. W piątek po Mszy św. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, które prowadzi młodzież. Zachęcam wszystkich
    do uczestnictwa.

6. W przyszłą niedzielę po Mszach św. ministranci rozprowadzać będą świece Caritas duże po 12 zł, a małe po 5 zł.

7. Rodzice i uczniowie Szkoły Podstawowej zapraszają
    na Kiermasz własnoręcznie wykonanych Ozdób Świątecznych. Kiermasz odbędzie się w przyszłą niedzielę 17 grudnia
    po Mszach Świętych przy kościele.

8. Komunikaty Kurii na II Niedzielę Adwentu dostępne są tutaj.