z XXV Niedzieli Zwykłej
- 23.09.2018 r.

1. Msze św. w tym tygodniu w poniedziałek o godz. 7.00,
    w pozostałe dni o godz. 18.00.

2. W sobotę święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

3. W przyszłą niedzielę odpust w Nockowej.
    Składka na Caritas na ośrodek w Myczkowcach.

4. Zachęcam do porządków na cmentarzu.
    W czwartek odbywa się zbiórka czarnych worków.

5. Wójt Gminy Iwierzyce z ramienia Ministerstwa Środowiska zaprasza mieszkańców Gminy Iwierzyce na spotknie informacyjne dotyczące Programu „Czyste Powietrze”, które odbędzie się 24 września 2018 r. (w poniedziałek) o godz. 18.00, w sali narad Urzędu Gminy Iwierzyce. W ramach programu można pozyskać dofinansowanie m.in. na wymianę kotłów, termomodernizację budynków mieszkalnych, odnawialne źródła energii.

6. Polska Spółka Gazownicta sp. z o.o. zawiadamia o przerwie
    w dostawie gazu spowodowanej prowadzonymi pracami sieciowymi. W dniu 28.09.2018 r. (w czwartek) w godzinach od 8.00 do 13.00 nastąpi przerwa w dostawie gazu dla odbiorców zamieszkałych w miejscowości Bystrzyca. Szczegółowe informacjie otrzymacie Państwo pod numerem telefonu 17 86 59 191. Zawory przed urządzeniami gazowymi należy pozostawić zamknięte. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

7. Zapraszamy na rekolekcje „STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary”. Szczegóły tutaj.

8. Komunikaty Kurii na XXV Niedzielę Zwykłą dostępne są tutaj.